ADOPCJA KOTY

Poszukujesz kota do adopcji? Mruczącego towarzysza dla siebie lub przyjaciela i kompana wspólnych zabaw dla Twojego kota? Dziękujemy, że myślisz nad stworzeniem domu dla któregoś z naszych kocich podopiecznych. Poniżej przedstawiamy niektórych z nich. Pod naszą opieką przebywa całkiem sporo kotów, więc po obejrzeniu ofert adopcyjnych tutaj koniecznie jeszcze zajrzyj do naszej siedziby – ul. Beyzyma 17, poniedziałek-piątek 14-16, zapraszamy serdecznie! 🙂 Pomożemy Ci podjąć decyzję, przygotować się do adopcji, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – do Twojej dyspozycji jest nasz koci behawiorysta 🙂

Kontakt w sprawie adopcji: 503 912 346 (Karolina, kocie adopcje – telefon lub SMS) lub zapraszamy na spotkanie, ul. Beyzyma 17 (poniedziałek-piątek, w godz. 14-16).

 • Marian, ok. 8 lat

  Marian, ok. 8 lat

  Marian to kot oddany przez właścicielkę. Ma 7/8 lat. Nie przepada za towarzystwem innych zwierzaków. Spokojny dom z opiekunem/opiekunami to byłoby dokładnie to o czym Marian marzy 😉 Wykastrowany, zaszczepiony, zdrowy. Kontakt: 503912346 (Karolina, najlepiej sms) lub zapraszamy na spotkanie do TOZ, ul. Beyzyma 17 od pon do pt w godz. 14-16.
 • Pindol, 3 lata

  Pindol, 3 lata

  Kontakt: 503912346 (Karolina, kocie adopcje) lub zapraszamy ul. Beyzyma 17, pon-pt 14-16.
 • Rysia, 6 lat

  Rysia, 6 lat

  Na dom czeka Rysia, około 6-letnia koteczka, znaleziona pod sądem w Policach 🙁 Łasiła się do ludzi i prosiła o uwagę 🙁 Nikt jej tam wcześniej nie widział, nie ma też naciętego uszka 😥 Trafiła do nas. Jest nieco zdystansowana, ale nic dziwnego - wokół dużo się dzieje, inne zwierzaki w tym psiaki, więc i Rysia trochę niepewna. W domowym zaciszu na pewno się uspokoi i będzie cudowną, miłą kocią towarzyszką ❤ Szukamy domu bez innych zwierząt i bez dzieci. Rysia jest miłym kotem, ale widać, że lubi spokój 🙂 Kontakt: 503912346 (Karolina, kocie adopcje) lub zapraszamy ul. Beyzyma 17, pon-pt 14-16.