ADOPCJE

Poszukujesz psa lub kota do adopcji? Mruczącego towarzysza dla siebie lub przyjaciela i kompana wspólnych zabaw dla Twojego kota lub psiego kompana długich spacerów? Dziękujemy, że myślisz nad stworzeniem domu dla któregoś z naszych podopiecznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami psiaków lub kociaków, które czekają na nowe domy.

 

 

 

 

Często pytacie o procedury adopcyjne 🙂 U nas są proste zasady – zależy nam na udanych adopcjach. Do każdego zwierzaka i przyszłego opiekuna podchodzimy bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę zarówno potrzeby psiaka i kociaka, jak również Wasze możliwości i oczekiwania. W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z ofertami adopcyjnymi (linki powyżej) lub wpadnijcie z wizytą do naszej siedziby TOZ (można umówić się na spotkanie wcześniej 607701117 – psy, 503912346 lub 914870437 – koty) albo odwiedzić nas od pon do pt w godz. 14-16.

Podczas pierwszej rozmowy lub spotkania staramy się ustalić wszystkie najważniejsze szczegóły. Przekazujemy też podstawowe informacje jak się przygotować, co należy kupić, jak wprowadzić zwierzaka do domu.

Ustalamy termin adopcji. Jeżeli przyszli opiekunowie są gotowi, mają kompletną wyprawkę oraz transporterek w przypadku kotów – spotykamy się na podpisaniu umowy adopcyjnej, wizyta w gabinecie i krótka rozmowa z lekarzem weterynarii oraz… adopcja! 🙂

Po adopcji pozostajemy w kontakcie. W razie pytań lub pojawienia się jakichkolwiek problemów jesteśmy do Waszej dyspozycji – radzimy, pomagamy… A jeżeli wszystko jest ok będziemy zawsze bardzo wdzięczni za każde podesłane zdjęcie 🙂

Do zobaczenia!