UWAGA! Zmiany pracy TOZ!

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemiologicznego wprowadzamy kolejne zmiany w funkcjonowaniu.

BIURO TOZ:

Od dnia 2 kwietnia 2020 r. do odwołania będzie nieczynne dla odwiedzających. Pracownicy będą cały czas przyjmować zgłoszenia, wyjeżdżać na interwencje, sprawować opiekę nad zwierzętami itd., jednak ograniczamy wizyty w siedzibie TOZ.

We wszelkich sprawach prosimy o kontakt wyłącznie:

  • telefoniczny – (91)4870437 (Biuro TOZ) lub 503-912-346 (Karolina)
  • mailowy – biurotozszczecin@gmail.com
  • poprzez portal społecznościowy facebook – https://www.facebook.com/TOZSzczecin/

Opłatę lokalną od posiadania psa (tzw. podatek od posiadania psa) za 2020 r. lub zaległości za lata poprzednie przyjmujemy przelewem. Dane do przelewu i informacje o opłacie znajdą Państwo tutaj: http://toz.szczecin.pl/psywszczecinie/, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Adopcje, sprawy ważne, wypożyczanie sprzętu itp. – spotykamy się w umówionym terminie i o umówionej godzinie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy 🙂

Darowizny (np. karma dla zwierzaków) – można przekazywać przesyłki bezpośrednio na nasz adres (TOZ Szczecin, ul. Beyzyma 17, 70-391 Szczecin; do przesyłek często trzeba podać numer telefonu lub imię i nazwisko – można podawać Karolina Winter-Zielińska, 503912346) lub osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty 🙂

 

Przypominamy również o zasadach obowiązujących w PRZYCHODNI TOZ:

Przychodnia TOZ funkcjonuje bez zmian, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00 (przerwa zabiegowa 12:00 – 14:00) oraz dyżur w sobotę dla wolno żyjących kotów i zwierząt bezdomnych w godz. 10:00 – 12:00.

Na wizyty nie trzeba się umawiać prosimy jednak aby ze zwierzakiem przyjeżdżała tylko 1 osoba i aby w poczekalni również oczekiwała tylko 1 osoba.

Zabiegi umówione odbywają się bez zmian. Jeżeli jednak ktoś z Państwa rezygnuje prosimy o kontakt – formy kontaktu podane powyżej.

W poczekalni znajduje się płyn do dezynfekcji rąk do Państwa dyspozycji.

Prosimy przed wizytą przygotować sobie wszystkie informacje ważne dla lekarza i ewentualne pytania, aby maksymalnie ograniczyć czas wizyty – dla dobra wszystkich 🙂

W razie pytań lub wątpliwości zawsze można skontaktować się z nami telefonicznie: (91)4870437 (Biuro TOZ) lub 503-912-346 (Karolina, tylko SMS) i tę formę kontaktu aktualnie sugerujemy w pierwszej kolejności.

 

Musimy jakoś wspólnie przetrwać ten trudny czas i mamy nadzieję szybko wrócić do normalności 🙂

Prosimy o wyrozumiałość i życzymy wszystkim zdrówka! 🙂