Szkolenia dla psów – warto czy nie warto?

Szkolenia dla psów? Warto czy nie warto? Odpowiedź jest tylko jedna. Warto! Dlaczego? Po pierwsze, szkolenie pomoże nam uniknąć wielu problematycznych zachowań w późniejszym wieku psiaka. Po drugie, szkolenie wspomaga budowę prawidłowej relacji na linii opiekun-pies. Po trzecie, co do zasady psy uwielbiają się uczyć. I myślę, że jeszcze kilka argumentów na “tak” by się znalazło.
Na zdjęciach Diva (szczeniak z chorą wątrobą z interwencji z działek) oraz Holy. I ich pierwsze spotkanie szkoleniowe z Paulą – behawiorystą, zoopsychologiem. Wiele cennych rad i wskazówek za nami. Teraz kilka dni pracy sam na sam z psiakami i kolejne spotkania. Spotkanie trwa około 1h, a całe szkolenie składa się z cyklu 4-8 spotkań. Polecamy.
Paula jest behawiorystą i zoopsychologiem, który od wielu miesięcy bezinteresownie zajmuje się m.in. naszymi wszystkimi podopiecznymi i ich wszelakimi problemami behawioralnymi wspierając nas, naszych wolontariuszy, domy tymczasowe i osoby adoptujące od nas zwierzaki. Dzięki temu mamy możliwość pracy zarówno przed adopcją, jak i po adopcji – aby minimalizować ryzyko przykrych powrotów. Dziękujemy!
http://paula-behawiorysta.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published.