Kolejna nasza pacjentka…

Kolejna nasza pacjentka. Suczka należąca do starszej, 80-letniej pani. Pani bez dostępu do internetu potrafiła znaleźć pomoc dla swojej suni. Zadzwoniła do nas, przedstawiła sytuację. Umówiliśmy się z panią, podjechaliśmy po pieska. W badaniu okazało się, że problemy z jedzeniem były związane z nowotworem w pysku. Dodatkowo w tragicznym stanie były też zęby suczki. Przy okazji zrobiłyśmy sterylizację, aby wyeliminować ryzyko ropomacicza oraz innych nowotworów, np. guzów listwy mlecznej. Suczka czuje się dobrze i w poniedziałek wraca do domu.
Diagnostyka, badania, leczenie i zabiegi odbyły się z naszych własnych środków, 1% podatku i darowizn od Was. Dziękujemy! Kolejna psina czuje się już dobrze, wcina jedzenie aż jej się uszy trzęsą i w ogóle… super : Uf http://toz.szczecin.pl/1procent/ DZIĘKUJEMY!
KRS: 0000154454
Cel szczegółowy: TOZ SZCZECIN

Ps. Jeżeli 80-letnia pani potrafiła do nas zadzwonić z prośbą o pomoc, to nie znajdujemy żadnego wyjaśnienia dlaczego wiele innych osób, wobec których prowadzimy działania interwencyjne, nie potrafią pomóc swoim zwierzętom?! I nie trzeba daleko szukać, wystarczy tylko przejrzeć nasze zdjęcia, np. sprawa yorka sprzed kilku dni…

Leave a Reply

Your email address will not be published.