Wacław, 2 lata

Wacław, 2 lata
Wacław szuka domu!
Szukamy domu dla naprawdę wyjątkowego kota. Bo Wacław nie jest zwykłym mruczkiem 🙂 Ale od początku. Życie Wacława od początku nie było usłane różami… Wykarmiony nie przez kocią mamę (chociaż najlepszą z nie kocich mam czyli Karolinę), w wieku kilku miesięcy przeszedł zabieg układu moczowego (już wszystko dobrze, Wacław nie ma cojones). Kiedy wydawało się, że wszystko najgorsze już za nim (został adoptowany) szczęście nie trwało długo: w wieku 1,5 roku został oddany 🙁 Cóż… W toku badań okazało się, że kotek ma przerośnięty lewy płat tarczycy, który musiał zostać usunięty. Do końca swojego kociego życia bedzie musiał przyjmować leki, oprócz tego jest zdrowym kotkiem. Wacuch bez problemu je posiłki z pokruszoną tabletką 🙂 I tyle! 🙂 Nic strasznego 🙂
Trzeba uczciwie przyznać: Wacław jest atencyjny. Wymaga poświęcenia czasu i zainteresowania. Jest kocim indywidualistą. Trzeba spożytkować jego duże pokłady energii! Głaski, kiedy na to pozwoli, będą mile widziane. Nawet po brzuchu (stąd jego ksywka Kusibrzuch 🙂 ).
Wacław odwdzięczy się nie odstępywaniem na krok 🙂 Szukamy domu świadomego, bez dzieci i innych zwierząt (przynajmniej na początku, bo czujemy, że w przyszłości inny kot mógłby zostać jego towarzyszem).
Razem z Wacławem czekamy na telefon,
Ola 514 120 059