Galaxia, ok. 7-8 miesięcy

Galaxia, ok. 7-8 miesięcy
Bączek to młoda, około 7-8 miesięczna kotka. Trafiła do nas z małej miejscowości, oddalonej około 40 km od Szczecina razem z 3 swojego rodzeństwa w wieku około 5-6 miesięcy. Kociaki były przerażone, dzikie, zupełnie nie zsocjalizowane z człowiekiem. Niestety, nie mogły pozostać tam, gdzie były do tej pory 🙁 Rozpoczęliśmy pracę z całą czwórką. Z dnia na dzień było coraz lepiej. Rodzeństwo znalazło już domy, gdzie po kilku tygodniach pobytu stopniowo była tworzona fajna, prawidłowa relacja na linii kot-opiekun 🙂 Koty czuły się coraz pewniej i swobodniej w domu, pojawiały się wspólne z opiekunami zabawy i wraz z rosnącym zaufaniem – głaskanie.
Bączek zamieszkał w naszym domu tymczasowym, gdzie również została przeprowadzona praca socjalizacyjna kotki 🙂 Bączek chodzi swobodnie po domu, drzemie na drapakach, bawi się z innymi kotami. Daje się głaskać, szczególnie gdy widzi smaczki 🙂
Szukamy dla niej spokojnego domu. Będzie potrzebowała chwili by zaufać nowo poznanej osobie, ale zaufa na pewno. Pomożemy w procesie aklimatyzacji kotki w nowym domu oraz poradzimy jak najszybciej zdobyć jej zaufanie 🙂 Dom najlepiej bez innych zwierząt i bez dzieci.
Kontakt w sprawie adopcji: 503912346 (najlepiej sms)