Pomagamy Perełce – suczce z guzem

Poznajcie Perełkę – jedną z pacjentek Przychodni TOZ. Perełka trafiła do nas przekierowana z innego gabinetu, gdyż jej właściciel nie miał pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia.
Dzięki Waszemu wsparciu i 1% podatku możemy przyjmować takich pacjentów jak Perełka i bezpłatnie ratujemy ich zdrowie i życie! Perełka jest już po kilku wizytach, obecnie prowadzimy antybiotykoterapię przygotowując ją do zabiegu zaplanowanego za kilka dni. Zabieg odbędzie się w Przychodni TOZ i w całości zostanie pokryty… dzięki Waszej pomocy, 1% podatku i pacjentom, którzy przychodzą do naszej Przychodni TOZ ze swoimi zwierzakami na płatne wizyty i zabiegi.
Przychodnia dla Zwierząt TOZ istnieje właśnie w tym celu – by pomagać w takich sytuacjach, by zwierzaki takie jak Perełka mogły mieć zapewnioną profesjonalną opiekę lekarsko-weterynaryjną i pomoc… bez względu na możliwości finansowe ich właścicieli…

Jak można wspierać działalność Przychodni TOZ i pomagać takim zwierzakom, jak Perełka?
przekazując 1% swojego podatku
http://toz.szczecin.pl/1procent/

– przychodząc ze swoim pupilem na wizyty i zabiegi
http://toz.szczecin.pl/przychodnia/

przekazując cegiełkę na działalność Przychodni TOZ
http://toz.szczecin.pl/kontakt/

Dziękujemy!

Ps. Gabinet, który przekierował do nas Perełkę skontaktował się z nami wcześniej i poinformował o sytuacji.
Ps.2. Działalność naszej Przychodni TOZ nie jest finansowana ze środków publicznych. Dużo osób tak myśli… ale niestety. Możemy polegać tylko na Was!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.