Marzec miesiącem sterylizacji/kastracji! Zapraszamy!

Ruszamy z marcową akcją sterylizacji/kastracji psów i kotów, które mają swoich właścicieli. Krótko, zwięźle i na temat:
Sterylizować/kastrować warto, warto, warto i jeszcze raz warto. Jeżeli chcemy aby nasz pupil był zdrowy, wyeliminować ryzyko wielu groźnych chorób nowotworowych i zwiększyć komfort jego życia – zapisujemy się na zabieg i to już!
Obalamy mity – suczki nie muszą mieć szczeniąt chociaż raz w życiu, a posiadanie potomstwa nie jest życiowym celem naszych zwierząt i po sterylizacji/kastracji będą tak samo szczęśliwe, jeżeli to my-ludzie zapewnimy im odpowiednią opiekę, ruch, zabawę i kontakt z nami, bo w życiu naszych podopiecznych to my jesteśmy najważniejsi.
Zabiegi wykonywane w ramach Przychodni TOZ wykonywane są przez super lekarzy, profesjonalnie, bezpiecznie i co najważniejsze – zwierzaki błyskawicznie dochodzą do siebie. Minimalne nacięcia, precyzyjne szycie, narkoza podawana dożylnie wymierzana co do jednej kreseczki, opieka przed i po zabiegu.

W jednej cenie zabiegu są wszystkie wizyty kontrolne oraz zdjęcie szwów, także poza kosztem zabiegu nie ma żadnych dodatkowych opłat. A dla wszystkich psów i kotów, które “zapiszą się” na zabieg w marcu mamy przygotowane prezenty, które wynagrodzą mały stresik i kilka godzin pobytu w Przychodni TOZ 🙂 Także zapraszamy serdecznie!

Zapisy: 914870437 lub osobiście w Przychodni TOZ, ul. Beyzyma 17 (pon-czw 9-18, pt 8-16, sob/nd 10-12).

Leave a Reply

Your email address will not be published.