Kocurek z ul. Powstańców Wlkp. po amputacji łapy!

W Przychodni TOZ właśnie w tej chwili zakończył się zabieg amputacji tylnej łapy u kocurka, który trafił do nas dzisiaj rano. Kot w stanie bardzo złym miał rozległą martwicę tylnej łapy spowodowaną najprawdopodobniej starym urazem. Niestety, wdało się także zakażenie. Kot niezwłocznie został przygotowany przez lekarzy do zabiegu amputacji łapy, otrzymał kroplówki i leki… Zabieg zakończył się sukcesem, ale z uwagi na ogólny stan kocurka rokowania są jeszcze ostrożne. Najbliższe dni będą decydujące… Trzymajcie kciuki.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować pani Sabinie – w grudniu 2017 r. przekazała na rzecz naszej organizacji darowiznę, którą w całości przeznaczyłyśmy na zakup specjalistycznej piły chirurgicznej do tego typu zabiegów… Dzięki takiemu wsparciu dla Przychodni TOZ mogliśmy zakupić tak potrzebny sprzęt do ratowania zdrowia i życia zwierząt! To spore wydatki i tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie zrobić takie zakupy… a przecież każdego dnia to do nas trafiają zwierzaki bezdomne, wolno żyjące, interwencyjne… najczęściej niczyje… Pani Sabino – dziękujemy, tę piłę mamy dzięki Pani!

Jeżeli ktoś z Was zechciałby wesprzeć nas w leczeniu i ratowaniu kocurka z ul. Powstańców Wielkopolskich – będziemy bardzo wdzięczni.

TOZ Oddział w Szczecinie
ul. Beyzyma 17, 70-391 Szczecin
PKO: 63 1020 4795 0000 9402 0103 5419
PayPal: biurotozszczecin@gmail.com

lub przekazując 1% podatku na rzecz naszej organizacji: http://toz.szczecin.pl/1procent/

Dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.