Salma, ok. 10 lat

Salma, ok. 10 lat

Salma – 10-letnia sunia (pinczer średni). Szukamy dla niej na razie domu tymczasowego (mamy na to dwa tygodnie, do 27.01.2020 r.). Właściciel Salmy chce ją uśpić… musimy znaleźć dla niej DOM TYMCZASOWY 🙁 Zapewnimy osobie chętniej na dom tymczasowy pomoc behawiorysty. Dom dla Salmy musi być bez dzieci, sunia może przebywać w domu z psami po wcześniejszym ich poznaniu, przebywała w domu z psami. Niestety sunia ma również lęk separacyjny, który objawia się wyciem i niszczeniem rzeczy, były epizody agresji do dzieci i osób starszych (w naszej opinii nad psem była źle sprawowana opieka i stąd mogły pojawiać się tego typu zachowania).

W NASZEJ OCENIE SALMA POTRZEBUJE CZASU, SPOKOJU I NORMALNEGO OPIEKUNA. Jest duże prawdopodobieństwo, że wówczas nie będzie wykazywać żadnych problemów behawioralnych w zakresie agresji, a lęk separacyjny będzie wypracowywany pod okiem behawiorysty. Zapewniamy też klatkę kennel, jeżeli będzie potrzebna!!! Dajmy jej szansę!

Kontakt: 534193905

Musimy znaleźć dla niej dom tymczasowy, który podejmie się pracy. Dla niej to dosłownie być albo nie być… 🙁 Jeżeli nie zdążymy z pomocą – sunia zostanie uśpiona. Mamy 2 tygodnie, do 27.01.2020 r.!!!