Sabina i Pako, 4-5 lat

Sabina i Pako, 4-5 lat

Tak Justyna prowadząca dom tymczasowy opisuje psiaki:

“Psiaki są po prostu fantastyczne! W domu są zawsze grzeczne, razem się bawią, śpią w swoich kojcach, ładnie proszą o wyjście na dwór. Widać że Pako jest zazdrosny o Sabinke, to on musi być w centrum zainteresowania dlatego sunia jest zdecydowanie bardziej spokojna. Zawsze wskakują na sofę i przychodzą się potulić ale gdy powie się stanowcze NIE to położą się gdzieś niedaleko tak, aby mieć człowieka na widoku.
Spacery z nimi też są fantastyczne. Łączę dwie smycze w jedną, zarzucam za szyje i swobodnie spaceruje. Nie ciągną, nie zwracają większej uwagi na inne psy, zawsze wspólnie wszystko obwąchują. Niekiedy odwracam się aby upewnić się że są na smyczy bo aż tak grzecznie idą za mną krok w krok 🙂 Pako spuszczam nawet ze smyczy aby sobie pobiegał a gdy się go raz zawoła to od razu przybiega do nogi. Podczas wczorajszego spaceru, gdy chodziliśmy po polach z dala od miasta, Sabinke tez spuściłam ze smyczy. Oszalała ze szczęścia że tez może swobodnie pobiegać 😀 w prawdzie później zniknęła mi z oczu bo pobiegła przed siebie nie odwracając się nawet ale po chwili wołania jej, wróciła grzecznie do nogi.
Sabinka ma również fisia na punkcie mojej papugi! Siedzi często przed jego drzewkiem i go obserwuje. Nie atakuje go, gdy ptaszek lata po pokoju to ona za nim zwyczajnie biega, nie szczeka tez na niego ( no chyba ze papuga zaczyna ćwierkać to Sabinka mu odpowiada 😀 )”.

Kontakt: (91)487-04-37 lub biurotozszczecin@gmail.com lub 510 741 181 (Justyna, dom tymczasowy)