Ryjek i Pingwin, dorosłe

Ryjek i Pingwin, dorosłe

Szary Ryjek oraz jego przyszywany brat Pingwin to dwa koty, które przez całe swoje życie nie miały łatwo. Do tej pory mieszkały na działkach, razem ze swoją opiekunką, w grupie wielu kotów. Niestety, kilka miesięcy temu kobieta zmarła i koty zostały same – dosłownie  Monika wraz z innymi kocimi wolontariuszami powoli znajdowała domy dla niektórych kotów, bo na działkach, bez opieki nie miały szansy przetrwać.
Któregoś dnia Ryjek zachorował – przestał jeść. I tak oto trafił do nas na leczenie, a wraz z nim Pingwin… bo kocurki, chociaż już mają swoje lata, są bardzo ze sobą zżyte. Są przyjacielskie, kochane. Stan Ryjka się poprawia, wrócił mu apetyt. Chłopaki siedzą w “więzieniu”, w klatce – dużej psiej kennelówce, ale jednak klatka to klatka 

Szukamy dla nich domu… marzymy o wspólnym domu… ale jeżeli nie uda się inaczej to może osobno? Może kuracja Ryjka w warunkach domowych będzie przebiegała znacznie szybciej? Kocury są na prawdę wspaniałe! Może ktoś da im szansę? 

Dorosłe kocurki to również szereg plusów. Już nie w głowie im bieganie po ścianach 🙂 Dokładnie też jesteśmy w stanie określić ich charakter. Świetnie korzystają z kuwety. No i są dwa – lubią się bardzo i akceptują.

Kontakt w sprawie adopcji: 503912346 (prośba o sms) lub osobiście w Biurze TOZ, ul. Beyzyma 17 pon-pt 8-16