Pola, 4 mce

Pola, 4 mce
Do adopcji 4 miesięczna Pola. Pola prawie nie słyszy, konieczny jest więc dla niej dom niewychodzący. W domu tymczasowym bez słuchu radzi sobie świetnie, jest tak bardzo spostrzegawcza, że nikt już nie zwraca uwagi na jej wadę. Pola czasami słyszy niektóre dźwięki, to zależy od dnia. Pola bezbłędnie korzysta z kuwety i drapaka.
Jest bardzo aktywna, uwielbia turlać piłeczki. Szukamy dla niej domu najlepiej z innymi zwierzętami – Pola uwielbia towarzystwo innych kotów, potrzebuje kociego przyjaciela, z którym będzie mogła trochę się poganiać.
Z racji przejść, które miała w poprzednim domu i tego, że słabo słyszy najlepszy będzie dla niej dom ze starszymi dziećmi lub bez dzieci – boi się ich i ucieka, a chociaż uwielbia przytulanie i głaskanie, mizianie uszu i łapek, to boi się gwałtownych ruchów, nie lubi też nachalnego brania na ręce jeśli sama o to nie poprosi. Na początku znajomości jest trochę nieufna, ale po bliższym poznaniu i przekonaniu prześladuje domowników i ciekawi ją WSZYSTKO co robią. Przed snem domaga się długiego głaskania i tulenia.
Kontakt w sprawie adopcji:  883168282