Podrzutka, ok. 1-2 lata

Podrzutka, ok. 1-2 lata

Kotka Podrzutka szuka domu!
Ta śliczna koteczka ze zdjęcia czeka na swój prawdziwy dom. To “Podrzutka”, która do nas trafiła “bo alergia”. Po kilku dniach spędzonych w Biurze TOZ uśmiechnęło się do niej szczęście i znalazła dom tymczasowy… teraz szukamy dla niej domu na zawsze! 

Pierwsze chwile w domu tymczasowym były trudne… nowe miejsce, nowe zapachy, nowy człowiek… Podrzutka wbiła się panicznie pod wannę, ale po 20 minutach wyszła i zaczęła swoją bardzo szczegółową inspekcję, mrucząc i ocierając się o swoją tymczasową opiekunkę i meble.
Kotka po tygodniu zaczęła się czuć dobrze i okazywać swoje prawdziwe oblicze: bawić się i dokazywać, a w wolnej chwili rozciągać w całej swej okazałości na podłodze.
Na widok człowieka wracającego do domu, kula się po podłodze i miauczy. Jest bardzo kontaktowa, ale i wrażliwa. Uwielbia bawić się – w szczególności wszelkiego rodzaju sznureczkami. Jest kocim inspektorem – nic nie ujdzie jej uwadze, bacznie obserwuje każdą zmianę i nowości które znajdą się w jej zasięgu.
Szuka domu, w którym ważna jest delikatność i spokojne podejście, lubi być koło człowieka, źle znosi jego brak. Dobrze by pasowała do domu, kogoś kto pracuje zdalnie i będzie miał czas poświęcić jej uwagę. Nie wiadomo jak znosi inne zwierzęta – na pewno potrzeba czasu i przestrzeni.

Jeśli marzysz o kocie, który będzie blisko i pokocha całym serduszkiem prosimy o kontakt sms – 736753930, nasza wolontariuszka będzie oddzwaniała