18.10.2020 r. Dzień Dobroczynności – edycja II
Czy Dzień Dobroczynności musi być tylko raz w roku? To, co się wydarzyło Dnia Dobroczynności 5 września na Pocztowej 19 przerosło nasze oczekiwania. Reakcja na tę akcję była zdumiewająca, wspólnie zrobiliśmy duuużo dobrego, dlatego stwierdziłyśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką akcję organizować cyklicznie.
Zapraszamy Was serdecznie na drugą edycję Dnia Dobroczynności 18 października na Pocztowa 19 – Kamienica w Lesie do cudownej przestrzeni stworzonej przez Monikę Szymanik.
Dzień Dobroczynności to czas, kiedy jednoczymy siły, aby wesprzeć podopiecznych z Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie.
Jak możecie pomóc?
Przynosząc karmę lub inne produkty niezbędne zwierzakom (lista potrzebnych rzeczy w oddzielnym poście na dyskusji wydarzenia).
Wrzucając chociaż parę złotych do puszki TOZu.
Kupując produkt lub usługę wystawioną na licytację (licytacje dostępne na stronie wydarzenia, koniec w niedzielę o 10:00 – odbiór vouvherów na miejscu imprezy): https://www.facebook.com/events/725556377997743
Tego dnia poza przepyszną kawą z rąk najlepszych baristów na Pocztowej 19 będzie na Was czekała również Julia Stankiewicz – psycholog zwierząt. Będzie można porozmawiać na wszelkie psie tematy, skorzystać z porady.
Odwiedzi nas również Gabi – psiak będący pod opieką TOZu – być może to będzie dla niej szczęśliwy dzień, w którym znajdzie swój dom?
Zapraszamy serdecznie!
Julia Stankiewicz – psycholog zwierząt
Kamienica_w_lesie Monika Szymanik
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie